• SVENSK EKONOMI-TJÄNST

    FRÅN VERIFIKATION TILL DEKLARATION

Om oss


Våra medarbetare - Malmö

 

Robert Juliusson

Redovisningskonsult, VD
E-post: rj@ekonomitjanst.nu

Karin Ahlqvist

Redovisningskonsult
E-post: ka@ekonomitjanst.nu

Ragne Berkenäs

Redovisningskonsult
E-post: ragne@ekonomitjanst.nu

Jenny Larsson

Redovisningsassistent/Reception
E-post: jenny@ekonomitjanst.nu

Pernilla Andersson

Redovisningsassistent
E-post: pernilla@ekonomitjanst.nu

Helena Hagert

Redovisningsassistent
E-post: helena.h@ekonomitjanst.nu

Petra Jansson Ljørring

Redovisningsassistent
E-post: petra@ekonomitjanst.nu

Anette Eliasson

Redovisningsassistent
E-post: anette@ekonomitjanst.nu

 

Våra medarbetare - Vellinge

 
Dragan Sandin

Redovisningskonsult
E-post: ds@ekonomitjanst.nu

Helene Hederström

Redovisningskonsult
E-post: helene@ekonomitjanst.nu

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy